نظارت تصویری هوشمند چیست؟

آیا تا به حال خواسته اید ببینید در حالی که در خانه نیستید چه اتفاقی می افتد؟ آیا می‌خواهید فرزندتان، یک پرستار بچه جدید یا حیوانات خانگی ِتان را بررسی کنید تا مطمئن شوید خوب هستند؟ آیا شما صاحب کسب و کاری هستید که می‌خواهید در زمانی که خارج از شهر هستید یا از دفتر کار خارج می‌شوید، به کسب و کار یا کارمندان خود رسیدگی کنید؟

نظارت تصویری هوشمند، امنیت هوشمند پیشرفته ای را ارائه می دهد که فعالیت های مجرمانه را در خانه ها، مشاغل و موارد دیگر بر اساس ترجیحات کاربر ثبت می کند.

 

ویژگی های سیستم های ویدیویی هوشمند

سیستم‌های نظارت تصویری سنتی به یک کلید روشن و خاموش ساده محدود می‌شوند که منجر به هزاران ساعت ویدیوی مبهم و اغلب غیرقابل استفاده می‌شود. این امر نظارت مؤثروشناسایی مجرمان را تقریباً غیرممکن می کند. ویدیوی هوشمند می‌تواند پیشرفت‌های زیر را در سرویس‌های نظارت امنیتی قبلی ارائه دهد:

-ردیابی یک هدف متحرک

-تشخیص خودکار سمعی و بصری فعالیت مشکوک، که می تواند آلارم ایجاد کند و صاحبان خانه و صاحبان مشاغل را نسبت به تهدیدات احتمالی آگاه کند.

-تصویر با کیفیت بالا و همچنین فناوری دید در شب که توسط حسگرهای حرکتی فعال می‌شود، به این معنی که سیستم در حالی که هیچ اتفاقی در مکان شما نمی‌افتد کار نمی‌کند.

– شروع ضبط ویدیو، آلارم، هشدار یا سایر اقدامات

– هشدار به اپراتورها یا پرسنل میدانی

– امکان شمارش افراد ورودی و خروجی

-تشخیص دستکاری دوربین

– تشخیص پلاک خودرو

-جستجوی پیشرفته برای نمایش تنها رویدادهای کلیدی که در یک بازه زمانی خاص رخ داده‌اند تا کاربران بتوانند به سرعت و با دقت آنچه را که در زمان غیبت اتفاق افتاده است ببینند.

 

سیستم های نظارت تصویری هوشمند چگونه کار می کنند؟

در حال حاضر، بسیاری از ما با چیزهایی مانند آیفون های تصویری هوشمند و فرمان های صوتی برای محافظت از خانه های خود آشنا هستیم. یکی از جدیدترین امکانات زندگی مدرن، نظارت تصویری هوشمنددرخانه ها، مشاغل و جاهای دیگر است.

به طور معمول، کارشناسان حرفه ای امنیتی پروتکل های ارتباطی بی سیم را تنظیم می کنند تا حسگرها بتوانند با هاب که به شرکت امنیتی متصل است صحبت کنند. این معمولاً از طریق فناوری تلفن همراه انجام می شود، اما وای فای یک نسخه پشتیبان رایج است.

یکی از مزایای سیستم های بی سیم این است که می توانید از حفاری، سیم و نیاز به تخصص برق اجتناب کنید.

نظارت تصویری هوشمند

 

مزایای دوربین های امنیتی هوشمند

ویدیوی هوشمند نحوه محافظت صاحبان خانه و مشاغل را تغییر می دهد. این امر تشخیص فعالیت مجرمانه را محتمل‌تر می‌کند، در حالی که در عین حال، تعداد ساعات کار مورد نیاز برای نظارت بر این سیستم‌ها را کاهش می‌دهد.

محققان دانشگاه کارولینای شمالی در شارلوت دریافتند که دوربین های امنیتی یک عامل بازدارنده موثر در برابر جرم و جنایت هستند. در واقع، بسیاری از مزاحمان با دیدن دوربین های امنیتی در فضای باز آنجا را ترک کردند. بررسی تصادفی انتخاب شده این مطالعه از افراد زندانی نیز اثربخشی دوربین ها را نشان داد:

حدود 60 درصد وجود سیستم هشدار در محل را به عنوان یک عامل مهم هنگام انتخاب اهداف ذکر کردند.

حدود 43 درصد گفتند در صورت مشاهده زنگ خطر به دنبال هدف دیگری می گردند.

حدود نیمی از افراد مورد مطالعه توضیح دادند که در صورت یافتن یک سیستم امنیتی فوراً محل را ترک می‌کنند .

بیش از 80٪ وقتی سیستم های امنیتی را پیدا کردند سعی نکردند آنها را غیرفعال کنند و آنها را به حال خود رها می کنند.

 

مزیت اضافی برای سیستم امنیتی خانه هوشمند؟ پس انداز

نه تنها بسیاری از بیمه‌گران تخفیف‌هایی بین 5 تا 20 درصد برای نصب سیستم ارائه می‌کنند، اما تصاویر با کیفیت بالا که توسط دوربین های  هوشمند گرفته شده است می‌تواند به شما کمک کند تا میزان خسارات وارده را هنگام ثبت ادعا گزارش دهید.

 

متخصصان امنیتی ما می توانند ارزیابی های امنیتی را انجام دهند و سیستم شما را متناسب با خانه، محل کسب و کار و موقعیت خاص شما تنظیم کنند. آنها همچنین می توانند نصب های پیچیده را مدیریت کنند، مشاوره ارائه دهند و نحوه استفاده از سیستم شما را به صورت حضوری آموزش دهند. پس از نصب، به خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی دسترسی خواهید داشت. اگر تشخیص می دهید که به دوربین یا جایگزینی جدید نیاز دارید، متخصصان ما می توانند به شما کمک کنند. کافیست همین الان با شماره 02191307141 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه